AISIN

Toyota’nın kardeş şirketi olan AISIN, sadece Toyota için değil Asya ve Avrupa araç gruplarında yer alan bir çok araç üreticisi için orijinal ekipman tedarikçisi dev bir markadır. Mevcut ürün yelpazesini hem kendi bünyesinde hem de diğer OE sınıfında yer alan üreticiler ile yaptığı iş birlikleri ile her geçen gün arttıran AISIN markalı ürünler, Türkiye distribütörü PARSON tarafından iş ortaklarımıza sunulmaktadır

SAKURA

Endonezya’nın en güçlü şirketlerinden ADR Grup tarafından 80 hektar alana kurulu fabrikasında dünyanın önde gelen filtre markaları ile aynı anda ve aynı kalite standartlarında üretilen SAKURA filtreler ve SAKURA radyatörler sadece Asya grubu araç markaları için değil tüm Avrupa ve Amerikan araç gruplarını da kapsayan geniş ürün yelpazesine sahiptir. Türkiye distribütörü PARSON tarafından iş ortaklarımıza sunduğumuz SAKURA filtreler, TSE
standartlarına tam uyumludur.

DEPO

ASUS, ACER ve HTC gibi dünya devi elektronik markaları ile beraber Tayvan’ın en değerli ve Global 20 markası arasında yer alan DEPO, A’dan Z’ye tüm araç markaları için far, top, sinyal üreten ve bunları 150 den fazla ülkeye ihraç eden dev bir markadır. Türkiye’de PARSON güvencesi ile iş ortaklarımıza sunduğumuz DEPO otomotiv aydınlatma ürünlerinin tümü E-Mark sertifikasına sahip olup, TSE ve TÜV standartlarına da uygundur.

4U

4U süspansiyon parçaları gerek kalitesi gerekse geniş ürün yelpazesi ile rakiplerinden ayrışmaktadır. Türkiye distribütörü PARSON tarafından iş ortaklarımıza sunulmaktadır.

Energy Petrolium Products

Enerji Petrol, 10 Bölge Müdürlüğü, ve Mersin, Kırıkkale ve İzmir de bulunan toplam 85.000 m³ kapasiteli 3 adet depolama tesisi ile akaryakıt ürünleri ve madeni yağ dağıtım, depolama ve pazarlaması konusunda faaliyet göstermektedir.

Parson Kimyasallar

parson_marka_yec
parson-marka-tcic
parson-marka-ysk
parson-marka-hg
parson-marka-tama
parson-marka-daewha
parson-marka-ctr
parson-marka-seiwa